|
Trykk her for ו skrive i gjesteboken.
Navn: terje |
| Dato: 22.06.2014 |
Melding: Du mener vel mindre enn 2/0 krok arild
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 22.06.2014 |
Melding: Enige med deg Danielsen,der sko vore eit forbud å fiska med krok 2/0.Når det gjeller laksefiske så er det ingen problem med den størrelsen,eg fiska ikkje med mindre krok og det er sjelden eg har aure på land.Visst detta hadde blitt gjennomført er eg heilt overbevist om att me spara på auren.
|
|
|
Navn: danielsen |
| Dato: 20.06.2014 |
Melding: Liker veldig godt at det er litt aure som går opp i vikedalselva, håper alle behandler SØ skånsomt når det drives c&r på denne fisken. Har sett allt for mye dårlig behandling av denne fisken. Dette gjelder like mye fluefiskere som markfiskere.
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 20.06.2014 |
Melding: Det er mest laks så går i tellaren,auren går for det mesta opp sagbruksiå.Men det er sikkert 20 år si eg har tellt 67 aurar på ein gong i kvilehølen.
|
|
|
Navn: Jarle |
| Dato: 17.06.2014 |
Melding: Hei, hvordan fordeler oppgangen seg på laks og aure?
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 16.06.2014 |
Melding: Sorry,passeringane er 288.
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 16.06.2014 |
Melding: Tellaren har 200 passerringar nå,fiske starta 26/6 og det blir spennande.Dei så kann får setta igang med regndansen,ser ut så me trenge det.
|
|
|
Navn: Birger |
| Dato: 16.06.2014 |
Melding: Hei, Blei veldig usikker her nå. Starter fiske tirsdag 24/6 eller er de torsdag 26/6? Flott og se att det går litt fisk på elva :)
|
|
|
Navn: Gunnleiv |
| Dato: 16.06.2014 |
Melding: dette må da vell sies å være bra? det har ikke akkuratt vært kjempeforhold? hvordan ser det ut på fjorden, noe fisk som viser seg?
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 14.06.2014 |
Melding: Tellaren har 272 passeringar,og meir e det på vei.
|
|
|
|
|
|